Plastrem w chorobę

Cervarix

Jako pacjenci oraz potencjalni pacjenci przywykliśmy do tego, że zdecydowaną większość lekarstw przyjmuje się doustnie bądź dożylnie. W przypadku niektórych schorzeń układu oddechowego sprawdzają się preparaty wziewne, ale dwa pierwsze typy aplikacji stanowią standard. Nauka i technologie medyczne nie stoją jednak w miejscu. Systematycznie rośnie liczba farmaceutyków, które można przyjmować w postaci plastrów. Naklejane na skórę stopniowo uwalniają dobroczynne substancje, dzięki którym czujemy się lepiej. Jednymi z pierwszych leków wykorzystujących tę metodę były plastry rozgrzewające.

Na rynku pojawiły się wiele lat temu, a od tego czasu dołączyły kolejne. Wiele współczesnych kobiet korzysta z antykoncepcji. Także i tutaj wybór jest spory, na czele z pigułkami czy globulkami dopochwowymi. Poza tym na ramionach części pań zauważyć można małe plasterki, które również zawierają hormonalne specyfiki. To rozwiązanie wygodne i patent, który zyskuje na popularności w świecie farmacji. Dla ludzi cierpiących na przewlekłe migreny dobrą opcją będą plastry przeciwbólowe.

Nasycono je łagodnymi dla organizmu olejkami eterycznymi oraz wyciągami z ziół, które doskonale sprawdzą się w walce z bólem.

szczepienie żółtaczka żółtaczka
Back to top